Newsletter

Otrzymuję kilka newsletterów i bardzo je sobie cenię. Przede wszystkim dlatego, że dzięki nim oszczędzam czas. Nowe treści na stronach zwykle pojawiają się nieregularnie (na „Kulturze Języka” również), więc unikam sytuacji, gdy odwiedzam jakąś witrynę i stwierdzam, że nie ma na niej nic nowego. Obserwuję kilka stron i gdybym tak miała wchodzić codziennie na każdą z nich, szybko bym zrezygnowała. Newsletter rozwiązuje ten problem (no i w każdej chwili mogę zrezygnować). Autorzy troszczą się o to, abym pamiętała o ich stronach, a ja tylko sprawdzam pocztę. Jeśli opis nowości mnie zainteresuje, odwiedzam stronę. A gdy w danej chwili jestem zajęta, zostawiam mejl w skrzynce odbiorczej, aby przeczytać nowy artykuł w dogodnej chwili.

user_has_new_emailCzyż nie ma lepszego sposobu na śledzenie ciekawej strony internetowej? Minimum zachodu, a ile korzyści!

Dlatego zdecydowałam, że „Kultura Języka” też będzie miała swój newsletter. Co prawda oznacza do dla mnie więcej pracy, ale mam nadzieję, że tobie ułatwi korzystanie ze strony.

Abym mogła wysyłać ci informacje o pojawieniu się nowych artykułów, uzupełnij poniższy formularz (krok 1.). Gdy już to zrobisz, dostaniesz mejl z linkiem aktywacyjnym (krok 2.). Gdy w niego klikniesz, potwierdzisz, że to ty wpisałeś swoje dane i rzeczywiście chcesz otrzymywać ode mnie mejle informujące o pojawieniu się nowych artykułów. Pierwszy już niedługo!

Krok 1.:

[newsman-form id=’1′]

Aby rozwiać ewentualne wątpliwości, powiem, że twój adres e-mail posłuży mi wyłącznie do adresowania newslettera. Każdy mejl będzie również zawierał link umożliwiający wypisanie się z listy odbiorców, czyli usunięcie adresu z bazy danych.

 

 

Obrazek pobrałam z dryicons.com.

1 thought on “Newsletter”

Chcesz coś dodać?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: